Свято Андрія Первозванного, або, як кажуть, Андрія, улюблене серед молоді. Це свято відзначають 13 грудня. В цей день молодь збирається на вечорниці, щоб повеселитись, потанцювати, співати, а дівчата пов'язати, повишивати, а ще поворожити на свою долю.
У нашій школі на вечорниці збираються старшокласники і учні початкової школи, адже кому не хочеться посмакувати вареничків та запашної калити...
![](http://schoolyat.at.ua/_nw/3/s94898583.jpg)
![](http://schoolyat.at.ua/_nw/3/s26933313.jpg)
![](http://schoolyat.at.ua/_nw/3/s60107334.jpg)
|