Свято Андрія Первозванного вважається найбільшим передноворічним святом, яке відзначається 13 грудня. Андріївські вечорниці – одна з найцікавіших українських традицій, що крізь віки дійшла до нашого часу. Свято супроводжувалося веселими співами, довгими дівочими посиденьками, знайомствами і заграваннями молоді.
Для нашої школи це свято вже стало традиційним. Щороку учні відтворюють обряди проведення українських вечорниць, сповнені веселощів та жартів, ворожіння.
Цього року учні 7-9 класів, разом з учителем української мови та літератури Сивак Людмилою Анатоліївною, згадали трації нашого народу, хлопці та дівчата жартували, співали, ворожили. На завершення поласували смачними варениками та калитою.
![](/_nw/6/s07036489.jpg)
![](/_nw/6/s22064441.jpg)
![](/_nw/6/s72777196.jpg)
![](/_nw/6/s48022792.jpg)
|