Меню сайту |
|
![](/.s/t/371/15.gif) |
Наше опитування |
|
![](/.s/t/371/15.gif) |
Статистика |
|
![](/.s/t/371/15.gif) |
Курси валют |
|
![](/.s/t/371/15.gif) |
Новини освіти |
|
![](/.s/t/371/15.gif) |
Форма входу |
|
![](/.s/t/371/15.gif) |
|
Головна » 2019 » Грудень » 13 » День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
22:47 День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС |
![](/_nw/6/s76890685.jpg) Чорнобиль – один із епохальних поворотів не тільки української історії, але і всього людства. Біль і мужність Чорнобиля сповнює наші серця тривогою та неспокоєм. Тільки через багато років приходить до нас переосмислення масштабів цієї трагедії і подвигу ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС. Ми маємо зробити все, щоб у майбутньому подібні катастрофи ніколи не повторювались, а пам’ять про цих людей жила у наших серцях. 14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 13 грудня 2019 року в Ятранівській школі відбулися заходи з нагоди цього дня. Педагогічним колективом школи була проведена тематичні години. Діти мали змогу ознайомитися з подіями 1986 року, переглянути відео сюжети про героїзм і мужність ліквідаторів наслідків страшної катастрофи та виготовити стенд з біографічними відомостямри героїв ліквідаторів. Особливо зворушила учнів розповідь про пожежників, які ціною власного життя і здоров’я захищали Україну від наслідків аварії. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих, чиє життя обірвав смертоносний атом, безневинна смерть яких назавжди залишиться незагоєною раною нації.
|
Переглядів: 294 |
Додав: allakhitruk86
| Рейтинг: 0.0/0 |
|
|
Пошук |
|
![](/.s/t/371/15.gif) |
Календар |
|
![](/.s/t/371/15.gif) |
Архів записів |
|
![](/.s/t/371/15.gif) |
Block title |
|
![](/.s/t/371/15.gif) |
|