11 грудня 2015 року команда "Healthy kids" Ятранівської ЗОШ І-ІІІ ступенів прийняла участь у районному етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Молодь обирає здоров'я".
![](http://schoolyat.at.ua/_nw/4/s77331245.jpg)
Завдяки наполегливій праці та належній підготовці учнів, під керівництвом соціального педагога Приз Наталії Іванівни та Матеїшен Юлії Олександрівни, команда "Healthy kids" отримала диплом за зайняте ІІ місце в номінації "Конкурс психологічних театрів" та подяку в номінації "Конкурс плакатів та фотографій"
![](http://schoolyat.at.ua/_nw/4/s35938170.jpg)
Вітаємо наших переможців!!!
|