Меню сайту |
|
![](/.s/t/371/15.gif) |
Наше опитування |
|
![](/.s/t/371/15.gif) |
Статистика |
|
![](/.s/t/371/15.gif) |
Курси валют |
|
![](/.s/t/371/15.gif) |
Новини освіти |
|
![](/.s/t/371/15.gif) |
Форма входу |
|
![](/.s/t/371/15.gif) |
|
Головна » 2019 » Листопад » 26
Наша школа продовжує співпрацю з Міжнародним фондом "Відродження". 25 листопада з супервізією до нас завітали його представники. Вони розповіли нам про роботу "Шкільних служб порозуміння". Крім того, команда медіаторів отримала інструктаж щодо участі у Відкритому фестивалі ШСП.
| |
|
|
Пошук |
|
![](/.s/t/371/15.gif) |
Календар |
|
![](/.s/t/371/15.gif) |
Архів записів |
|
![](/.s/t/371/15.gif) |
Block title |
|
![](/.s/t/371/15.gif) |
|