Меню сайту |
|
![](/.s/t/371/15.gif) |
Наше опитування |
|
![](/.s/t/371/15.gif) |
Статистика |
|
![](/.s/t/371/15.gif) |
Курси валют |
|
![](/.s/t/371/15.gif) |
Новини освіти |
|
![](/.s/t/371/15.gif) |
Форма входу |
|
![](/.s/t/371/15.gif) |
|
Головна » 2019 » Листопад » 30
29 листопада в місті Черкаси відбувся відкритий фестиваль медіаторів Шкільної Служби Порозуміння, в якому взяли участь три команди, від ГО "Центр Права" (голова правління Петро Бурлаченко). Всі учасники закріпили отримані базові уміння про медіацію, розширили знання. Медіатори шкіл мали можливість поспілкуватися з організаторами фестивалю та медіаторами інших міст. Саме їм належить змінювати освітній простір аби він був безпечним! Пишаємося Вами!
...
Читати далі »
| |
|
|
Пошук |
|
![](/.s/t/371/15.gif) |
Календар |
|
![](/.s/t/371/15.gif) |
Архів записів |
|
![](/.s/t/371/15.gif) |
Block title |
|
![](/.s/t/371/15.gif) |
|